pl

czytaj więcej

Dzień dobry!

2023-03-18

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu pokoi w urokliwym obiekcie noclegowym "Stary Młyn", znajdującym się w Cieplicach Śląskich-Zdrój. Nasz budynek został wybudowany w 1783 roku i jest pełen antyków, które dodają mu wyjątkowego charakteru. Ostatnio przeszedł on gruntowny remont, dzięki czemu naszym gościom zapewniamy komfortowy pobyt. Pokoje noclegowe dostępne są od 14 kwietnia 2023 roku.

Oferujemy Państwu 7 różnorodnych pokoi do wynajęcia, w tym 5 pokoi dwuosobowych, 1 trzyosobowy oraz apartament dla czterech osób. Wszystkie nasze pokoje zostały starannie zaprojektowane i urządzone w ciepłym, rustykalnym stylu. Każdy z pokoi jest wyposażony w wygodne łóżka, szafki nocne, stoliki, krzesła oraz szafy. Wszystkie pokoje są jasne i przestronne, dzięki czemu zapewniają komfortowy wypoczynek.

Nasi goście mają do dyspozycji prywatne łazienki z prysznicami, wyposażone w ręczniki, mydło, żel i szampon. Dla wygody naszych gości, udostępniamy również wspólną kuchnię, wyposażoną we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków we własnym zakresie. 

 

Nasz budynek znajduje się w spokojnej okolicy, obok targowiska, który pamięta lata 80-te, .Z ok